Mesečni eventi

2010 – November – Plavanje

27. november  2010

GALERIJA SLIK

TVD Partizan in OŠ Žirovnica sta pripravila šolsko tekmovanje v plavanju na zaprtem bazenu Radovljica.

 


 

3.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

VOVČAK OSKAR

1:06:36

1

SLAMNIK SARA

1:17:86

2

KLINAR TIMOTEJ

1:28:32

2

KRAJNC NADJA

1:39:36

3

PANJTAR GAŠPER

1:29:76

3

KOZJEK NEŽA

1:43:26

4

TOMAŽIČ TILEN

1:31:89

4

TRŽAN BETZ TAJA

1:57:95

5

VAUHNIK LUKA

1:47:48

   
       
 

4.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

MODRIJAN OŽBEJ

1:08:36

1

KALAN MEGGIE

1:03:39

2

MEKINA BINE

1:08:73

2

SIKOŠEK JANJA

1:10:67

3

JOVANOVIĆ ALEKSANDER

1:14:45

3

PAZLAR KARIN

1:18:73

4

PIRC TOMAŽ

1:16:23

4

LEBEN LARA

1:22:13

       
 

5.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

MEŽNAREC MITJA

0:50:70

1

VAUHNIK LANA

0:53:89

2

SLAK JAN

0:55:36

2

KAJDIŽ KLAVDIJA

1:02:70

2

NOVAK MARKO

0:55:36

3

KRAJNC NINA

1:11:16

4

SITAR JUŠ

0:58:86

4

POKLUKAR KATARINA

1:12:42

5

KOSELJ OŽBEJ

1:16:04

5

MOHORIČ TARA

1:12:70

6

KLINAR GAŠPER

1:27:86

6

BUKOVEC MANJA

1:16:00

       
 

6.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

NAGLIČ LUKA

0:55:29

1

RAMUŠ MAJA

0:58:51

2

VIDIC JAN

1:00:04

2

MOHORIČ HANA

1:04:20

3

TOMAN JURE

1:04:02

3

ZALOKAR KARMEN

1:08:00

4

PELJHAN ALJAŽ

1:16:73

4

DEŽMAN LUČKA

1:21:04

5

PREŠEREN ŽAN MARK

1:17:82

   

6

STRGAR LUKA

DNS

   
       
 

7.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

DIMITROV ALJAŽ

0:43:48

1

POGAČAR MAJA

0:52:48

2

ČUK MATEJ

0:48:51

2

ČOP LUCIJA

1:12:82

3

KAJDIŽ KRISTJAN

0:57:57

3

ČEŠEK TJAŠA

1:13:76

4

DOLAR LENART

1:01:80

   
         
 

8.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

AŽMAN JON

0:55:42

1

POKLUKAR EVA

0:52:39

2

LESKOVAR JERNEJ

1:00:29

2

SIKOŠEK EMA

1:02:77

   

3

ČEŠEK EMA

1:10:77

       
 

9.RAZRED

       
 

dečki

   

deklice

 

1

BOHINEC KRISTIJAN

0:39:80

1

PIRC META

0:46:36

2

LINDIČ JERNEJ

0:49:20

2

BRGANT DOROTEJA

1:02:07

3

MEKINA ŽAN

0:51:39

   

4

KOSER URBAN

1:04:80

   
       
 

KAVELJCI

     

1

ERLAH DENIS

0:32:82

   

2

MEKINA SAMO

0:36:89

   

3

VAUHNIK MIHA

0:38:45

   

4

MODRIJAN BOŠTJAN

0:41:23

   

5

TOMAŽIČ IZTOK

0:48:39

   

6

SLAMNIK MARKO

0:56:92