Mesečni eventi

Rezultati in slike iz plavalnega turnirja 2018

ŽENSKE
MESTO  KATEGORIJA IME PRIIMEK ČAS
1 1.-3. razred Špela Fliser 1.24
2 1.-3. razred Špela Noč 1.40
3 1.-3. razred Neja Naja  Košelnik 1.45
         
         
         
1 4.-6. razred Neja Noč 46.04
2 4.-6. razred Ajda  Donoša 50.08
3 4.-6. razred Zala  Vovčak 58.00
4 4.-6. razred Neža Rižmarič Hladnik 1.02
5 4.-6. razred Blažka  Sedovšek 1.08
6 4.-6. razred Tisa Lužnik 1.56
         
1 7.-9. razred Lea  Lužnik 1.03
MOŠKI
MESTO KATEGORIJA IME PRIIMEK ČAS
1 1.-3. razred Patrick Rozman 59.39
2 1.-3. razred Anže  Tarman 1.23
3 1.-3. razred Bor  Knafelj 1.33
4 1.-3. razred Brin Baškovec   1.43
5 1.-3. razred Erazem  Knafelj 1.47
         
1 4.-6. razred Anže Lužnik 37.39
2 4.-6. razred Vid  Berlot 48.23
3 4.-6. razred Marcel  Rozman 54.09
4 4.-6. razred Žiga  Noč 1.00
5 4.-6. razred Jaka Reš 1.05
6 4.-6. razred Anže  Vindiš 1.09
         
1 7.-9. razred Anže  Koselj 42.00
2 7.-9. razred Gal  Derling 43.04
3 7.-9. razred Jan  Berlot 47.01
4 7.-9. razred Lukas  Kalan 1.02
         
1 odrasli  Jani  Koselj 33.04
2 odrasli  Timotej Rajgelj 39.00
ŠTAFETE      
MESTO  IME ŠTAFETE IME PRIIMEK ČAS
1 Potica Anže  Koselj 3.19
Gal  Derling
Lukas  Kalan
Jan  Berlot 
2 Plavalci Patrick Rozman 3.25
Vid  Berlot 
Anže  Lužnik
Marcel  Rozman
3 Strele Brin  Baškovec 4.37
Anže  Tarman
Timotej  Rajgelj
Žiga  Noč
4 Snežinke Ajda Donoša 4.40
Neja Noč
Neja Naja  Košelnik
Špela  Fliser
5 Hitre punce Zala  Vovčak 5.11
Neža Rižmarič Hladnik
Blažka Sedovšek 
Tisa  Lužnik

 

 

Amaterski turnir v namiznem tenisu

Občinsko prvenstvo v plavanju 2018

Balinarski turnir med vasmi

V petek, 12. oktobra, so se v prijetnem jesenskem jutru na balinišču pri Osvaldu zbrali številni balinarji iz naše občine. Na začetku sva jih pozdravila predsednik Društva upokojencev  Žirovnica Zdravko Malnar in podpredsednik TVD Partizan Žirovnica Samo Mekina.  Vse dopoldne je potekalo napeto tekmovanje na obeh igriščih, ki je na koncu prineslo naslednje rezultate: zmaga je šla ženski ekipi Sela, 2.mesto moški ekipi Breznice, 3.mesto pa moški ekipi Brega. Tik pod stopničkami, a nič manj srčne, so ostale balinarke  Žirovnice.

 

Po podelitvi medalj je sledilo prijetno druženje ob bograču v prostorih društva upokojencev.


 

Takšna srečanja nedvomno prispevajo k medgeneracijskemu sodelovanju, predvsem pa krepijo telo in duha vsem, ki ne želijo ostajati le med štirimi stenami doma. V prihodnje si želimo le še več tekmovalcev in gledalcev.

 

Samo Mekina

Rezultati jesenskega krosa 2018

REZULTATI KROS 26.9.2018

ŽENSKE
UVRSTITEV KATEGORIJA IME PRIIMEK
1 vrtec Neli Ažman
2 vrtec Ema Korošec Janušič
3 vrtec Teja Grm
       
       
       
       
1 1. razred Neja  Virant
2 1. razred Špela Noč
       
       
       
       
       
       
1 2. razred Iza  Mlačnik
2 2. razred Alja  Prešeren
3 2. razred Neža  Vindiš
       
       
       
1 3. razred Meta  Mežnarec
2 3. razred Liza  Babič
3 3. razred Neža Japelj
       
       
       
       
       
1 4. razred Pika  Korišek
2 4. razred Zoja  Kastelic
3 4. razred Tisa Lužnik
       
       
       
       
       
       
1 5. razred Neža Rižmarič Hladnik
2 5. razred Zala Vovčak
3 5. razred Blažka  Sedovšek
       
       
       
       
       
       
1 6. razred Ana  Koselj
       
       
       
       
       
       
       
1 7. razred Sara Markelj
       
       
       
       
       
       
1 8. razred Rosa Rekar
2 8. razred Julija  Borštnik
3 8. razred Ajda  Rekar
4 8. razred Hana  Vovčak
5 8. razred Iris  Sedminek
6 8. razred Nika  Vrečko
       
1 9. razred Hana  Vrhovnik
2 9. razred Ema  Škrjanc
3 9. razred Lea  Lužnik
4 9. razred Neža Babič
5 9. razred Manca  Japelj

 

 

 
       
MOŠKI
UVRSTITEV KATEGORIJA IME PRIIMEK
1 vrtec Theodor Blažič
2 vrtec Anže  Starič
3 vrtec Bor  Kastelic
4 vrtec Jure  Krivic
5 vrtec Gorazd  Knafelj 
6 vrtec Maks  Stare 
       
1 1. razred Gaber Knafelj
2 1. razred Vid  Grm
3 1. razred Val Bergles Pintar
4 1. razred Gabriel Rozman
5 1. razred Krištof Markelj
6 1. razred Simon Ropret
7 1. razred Anže  Tarman
       
1 2. razred Bor Knafelj
2 2. razred Aljaž  Bergelj
3 2. razred Erazem  Knafelj
4 2. razred David  Korošec Janušič
5 2. razred Matic Korošec 
       
1 3. razred Nik Bulovec
2 3. razred Žan Starič
3 3. razred Martin  Bernik
4 3. razred Tobias  Blažič
5 3. razred Gašper  Vovčak
6 3. razred Tijan Vidic
7 3. razred Patrik  Rozman
       
1 4. razred Bine  Mlačnik
2 4. razred Jakob Gračner
3 4. razred Gašper  Korošec
4 4. razred Patrik  Vidic
5 4. razred Janez  Žagar
6 4. razred Gal  Rozman
7 4. razred Tomaž  Golub
8 4. razred Peter Tolar
       
1 5. razred Jaka  Krivic
2 5. razred Jaka  Reš
3 5. razred Anže Vindiš
4 5. razred Žiga  Noč
5 5. razred Anže Golub
6 5. razred Miha Mertelj
7 5. razred Marcel  Rozman
8 5. razred Luka  Milakovič
       
1 6. razred Peter Vid Sitar
2 6. razred Juš  Ažman
3 6. razred Vid  Berlot
4 6. razred Nace Sterle
5 6. razred Žiga  Bijol
6 6. razred Štefan  Čop
7 6. razred Žan  Anžič
       
1 7. razred Maj Borič
2 7. razred Domen  Lužnik
3 7. razred Gal  Oblak
4 7. razred Tristan  Blažič
5 7. razred Lukas  Kalan
6 7. razred Anže  Vovčak
       
1 8. razred Anže  Koselj
       
       
       
       
       
       
1 9. razred Jakob  Mulej
2 9. razred Tim  Markelj
3 9. razred Matevž Čop
       
       
       
1 odrasli  Blaž  Grabnar

Turnir vaških trojk v balinanju 2018

Jesenski kros 2018

Vabilo vadbe TVD sezona 2018/19

Aktivne počitnice 2018

Prijavnica TVD aktivne počitnice 2018

Dan športa in zabave v Završnici