Mesečni eventi

Archive for the ‘Novice’ Category

VABLJENI

Aktivne počitnice

>PRIJAVA TUKAJ<

OBVESTILO

Kašarska sankaška tekma 2020 – 59. Pokal sankanja z navadnimi sanmi mesta Jesenice

Zimska klasika, že 59. Pokal mesta Jesenice sankanja z navadnimi sanmi po snežni progi v Savskih jamah v Planini pod Golico bo letos vključevala tudi Kašarsko sankaško tekmo 2020

Tekmovanje za vse kategorije in za vsakogar!

Prijave so možne do 9. ure na dan tekmovanja. 

Proga bo snežena, uporaba čelade pa je obvezna!

Informacije: Samo Mekina  041676827

Vabljeni!

Rezultati občinskega prvenstva v namiznem tenisu 2019

Rezultati občinskega prventsva v plavanju 2019

REZULTATI PLAVANJE – 2x25m 16.11.2019  
         
MOŠKI
MESTO KATEGORIJA IME PRIIMEK ČAS
1 1.-3. razred Anže  Tarman 1.07.71
2 1.-3. razred Brin  Baškovec  1.19.08
         
1 4.-6. razred Marcel  Rozman 44.33
2 4.-6. razred Patrik  Rozman 46.70
3 4.-6. razred Jaka Reš 59.20
         
1 7.-9. razred Anže  Koselj 38.48
2 7.-9. razred Vid  Berlot  45.57
3 7.-9. razred Dominik  Čepič 55.96
4 7.-9. razred Andraž  Vereš 1.06.49
5 7.-9. razred Gal  Derling  1.08.28
6 7.-9. razred Gal  Oblak 1.08.29
7 7.-9. razred Žan  Anžič 1.16.46
8 7.-9. razred Nace  Sterle 1.27.06
         
1 odrasli  Jani  Koselj 33.99
2 odrasli  Janez  Reš 34.42
3 odrasli  Domen  Baškovec  35.25
             
                     
ŽENSKE
MESTO  KATEGORIJA IME PRIIMEK ČAS
1 4.-6. razred Ajda  Donoša 48.02
         
1 7.-9. razred Ema Donoša 49.87
   
ŠTAFETE    
MESTO  IME PRIIMEK ČAS
1 Vid  Berlot  3.20.65
Andraž  Vereš
Anže  Koselj
Marcel  Rozman 
2 Jani  Koselj  3.28.61
Gal  Oblak
Gal  Derling
Dominik  Čepič
3 Domen  Baškovec 3.52.13
Brin  Baškovec
Patrik  Rozman 
Anže  Tarman 
4 Janez  Reš 4.28.37
Jaka Reš
Žan  Anžič
Nace  Sterle
                 

 

                     

                   
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

Vabljeni!

Teniška šola

Rezultati krosa 2019

 

UVRSTITEV KATEGORIJA IME PRIIMEK
1 vrtec Teja  Grm
2 vrtec Kiara  Razinger
3 vrtec Zala  Markovič
       
1 1. razred Ema  Korošec Janušič
       
1 2. razred Špela  Noč
2 2. razred Anja Julija  Vidmar
       
       
       
1 3. razred Zoja  Razinger
2 3. razred Alja  Prešern
3 3. razred Nina  Eržen
4 3. razred Maša   Zupan
       
1 4. razred Katarina  Lužnik
2 4. razred Liza  Babič
3 4. razred Meta  Mežnarec
4 4. razred Špela  Fliser
5 4. razred Neža Logar 
6 4. razred Eva  Sterle
       
1 5. razred Eva  Bukovec 
       
       
1 6. razred Neža  Rižmarič Hladnik 
2 6. razred Zala  Vovčak 
3 6. razred Taja  Prešern
4 6. razred Mojca  Možina
       
       
1 7. razred Maja  Madon 
2 7. razred Ana  Koselj 
       
       
1 8. razred    
       
1 9. razred Rosa  Rekar
2 9. razred Julija  Borštnik 
3 9. razred Hana  Vovčak 
       
1 ženske Neža  Babič

 

 

MOŠKI
UVRSTITEV KATEGORIJA IME PRIIMEK
1 vrtec Jure  Krivic 
2 vrtec Gorazd  Knafelj 
3 vrtec Mark  Stevanovič
4 vrtec Rožle  Volk
       
1 1. razred    
       
1 2. razred Val Bergles Pintar 
2 2. razred Gaber  Knafelj
3 2. razred Vid  Grm
4 2. razred Mark  Razinger
5 2. razred Kris Logar 
6 2. razred Krištof  Markelj
7 2. razred Gabrijel  Rozman
8 2. razred Anže  Tarman
9 2. razred Aljaž  Markovič
10 2. razred Filip  Polak 
       
1 3. razred Bor  Knafelj
2 3. razred Lovro Radoševič
3 3. razred Erazem  Knafelj
4 3. razred David  Korošec Janušič
       
1 4. razred Patrik  Rozman
2 4. razred Tijan Vidic 

 

 

 

 

 

 

 

1 5. razred Patrik  Vidic
2 5. razred Lin  Logar 
3 5. razred Peter  Tolar
4 5. razred Tomaž  Golub 
       
1 6. razred Vid  Borštnik 
2 6. razred Jaka  Krivic 
3 6. razred Jaka  Reš 
4 6. razred Aljaž  Knafelj 
5 6. razred Anže   Golub 
6 6. razred Marcel  Rozman 
7 6. razred Žiga  Noč
8 6. razred Aleks  Vogelnik 
9 6. razred Luka  Milakovič 
       
1 7. razred Vid  Berlot 
2 7. razred Žan  Anžič
3 7. razred Štefan  Čop
4 7. razred Matija  Eržen 
5 7. razred Nace  Sterle 
6 7. razred Aleksander  Potočnik 
7 7. razred Tomaž  Toman 
8 7. razred Amer  Ređić
9 7. razred Andrej  Juvan 
       
1 8. razred    
       
1 9. razred Anže  Koselj 
2 9. razred Marko  Tolar
3 9. razred Marcel  Vovčak
       
1 moški Blaž  Grabnar

 

 

Do albuma s klikom na eno izmed slik:

 

  

Vabilo na kros 2019