Mesečni eventi

Rezultati občinskega prvenstva v plavanju 2017

Rezultati – plavanje 2017

 

1.-3. razred (50m)
Deklice:     Dečki:    
Mesto: Tekmovalka: Čas: Mesto: Tekmovalec: Čas:
1. Ajda Donoša 1.23,3   Ni prijav  
2. Liza Babič 1.23,23      
3. Neja Naja 2.20,89      
4. Tisa Lužnik 2.23      

 

 

 

 

 

 

4.-6. razred (50m)
Deklice:     Dečki:    
Mesto: Tekmovalka: Čas: Mesto: Tekmovalec: Čas:
1. Jenkole Manca 44,02 1. Anže Lužnik 40,86
2. Ema Donoša 55,25 2. Maj Borič 47,77
3. Marcela Lužnik 59,11 3. Jan Berlot 49,39
4. Tjaša Brus 1.00,19 4. Vid Berlot 51,47
5. Sara Sedovšek 1.00,77 5. Žiga Noč 1.05,77
6. Ana Koselj 1.02,51 6. Andraž Vereš 1.08,14
7. Zala Vovčak 1.05,42 7. Vid Borštnik 1.08,35
8. Neža R. Hladnik 1.05,77 8. Nace Kristan 1.08,65
9. Neža Jenkole 1.06,42 9. Marcel Leben 1.20,42
10. Blažka Sedovšek 1.14,14 10. Nejc Geršek 1.25,98

 

7.-9. razred (50m)
Deklice:     Dečki:    
Mesto: Tekmovalka: Čas: Mesto: Tekmovalec: Čas:
1. Maruša Jenkole 39,89 1. Anže Koselj 50,73
2. Lana Mlačnik 47,79 2. Marcel Vovčak 55,89
3. nana Robič 53,50      
4. Ana Vajs 53,89      
5. Hana Vovčak 54,16      
6. Neža Babič 56,09      
7. Lea Lužnik 59,42      
8. Rosa Rekar 1.01,61      
9. Iris Sedminek - II -      
10. Hana Vrhovnik 1.02,60      
11. Ema Babič 1.04,07      
12. Julija Borštnik 1.05,97      
13. Ana Noč 1.08,04      
14. Tjaša Dolar 1.08,67      

 

Odrasli (50m)
Mesto: Tekmovalec: Čas:
1. Aljaž Robič 31,06
2. Jani Koselj 33,79
3. Jure Borič 35,34
4. Klemen Berlot 36,05
5. Timotej Rajgel 38,40

 

Štafete (4x50m)
Mesto: Skupina: Tekmovalci: Čas:
1. Berlot
Klemen Berlot
Jan Berlot
Vid Berlot
Timotej Berlot
2.59,36
2. Moste

Maj Borič

Jure Borič

A. Borič

Anže Vereš

3.06,71
3. Zvezde

Julija Borštnik

Manca Jenkole

Ana Vajs

Maruša Jenkole

3.27,85
4. Pingvini

Lana Mlačnik

Marcel Vovčak

Lea Lužnik

Neža Babič

3.42,30
5. Morski psi

Anže Koselj

Anže Lužnik

Vid Berlot

Vid Borštnik

3.42,71
6. Mehurčki

Manca Vovčak

Lana Mlačnik

Nana Robič

Hana Vrhovnik

3.56,48
7. Delfini

Ana Koselj

Neža R. Hladnik

Marcela Lužnik

Anže Lužnik

4.03,66
8. Pink delfinčki

Iris Sedminek

Rosa Rekar

Ema Babič

Hana Vovčak

4.12,54
9. Dory

Hana Vovčak

Neža Babič

Ema Babič

Liza Babič

4.45,95
10. Morski konjički

Zala Vovčak

Neža Jenkole

Sara Sedovšek

Blažka Sedovšek

4.46,17

Comments are closed.